................................
.................................
.
.............................
..........................................

Návrat krále

29. srpna 2010 v 22:56 | Yaraki-taicho |  Všemožný bakárny
!!!Jsem zpět!!! Stalo se jednoho přenádherného nedělního večera, že jsem se vrátila z brigády. Přežila jsem, ačkoli jsem v to snad ani nedoufala. Sice mě tato brigáda u koní stála nervy, zdravý rozum, ukazováček na levé noze a málem i hrudník.....ale všechny tyto nástrahy jsem úspěšně překonala a vrátila jsem se k vám. Radujte se(povinně hned tady na místě)! XD  !!!Jsem zpět!!!


Mno....nenapadá mě, co oduševnělého bych měla takhle navečer přidávat a tak snad jen shrnu, co jsem celý minulý týden podnikala. Mou celotýdenní prací bylo opečovávání spolu s dalšími čtyřmi instruktorkami 23 dětí(tak od 6-ti do 14-ti let).
Ale pozor, nebyl to jen tak obyčejný tábor. Byl to tábor koňský.....jinými slovy, kromě 23 dětí jsme opečovávali ještě nejmín 20 koní. Ano, ti bystřejší už jistě pochopili, že obě výše zmíněné problematické skupiny bylo nutno opečovávat najednou.....kvalitně to hodnotí snad jen slovo ZÁHUL. Ale ne, to bych zase kecala...byla to docela sranda XD Sice jsme tam měli pár problematičtějších kousků, ale v podstatě jsem si to neuvěřitelně užila. Vlastně jsem dostala zaplaceno za to, že jsem se týden vozila na koni a semtam nechala bandu špuntů dřepovat XD
Ale nebudu tu každou "srandu" dopodrobna vypisovat.....jediné, co asi opravdu nikdy nezapomenu, byl středeční gymnatický trik, který nemá v celém mém životě obdoby. vypadalo to ve výsledku asi takhle(jen bez těch kulek)XD
matrix
Prostě jsem brala klusovou skupinu na vyjížďku a jakožto instruktorka jsem dostala toho nezlobivějšího koně. No a zlobivý kůň nečekaně co? Ano, zlobivý kůň zlobil. Celou cestu jsem ho zládala, ovšem když jsme se vraceli, tak mi asi 100 metrů od stáje začel dělat největší bordel. 

Snažila jsem se ho ze sedla srovnat, ale když už se mi vzepjal, přešel do cvalu a párkrát vyhodil, dospěla jsem k závěru, že se na posledních pár metrech přece nezabiju a tak jsem sesedla. Jenže onen zlobivý kůň odmítal jakoukoli spolupráci a provokativně se začal popásat. Abych ho zvedla zacukala jsem mu standartně hlavou, načež on se podrážděně obrátil a vykopl po mě zadníma nohama. A tak jsem provedla instinktivní manévr, o kterém jsem do té doby netušila, že bych ho byla schopna provést....prostě jsem se ohnula tak, že mě koňské kopyto o obvodu většího grapefruitu pouze "štrejchlo" díky tomu jsem asi tak o centimetr unikla smrti. Uf, ještě teď se mi dělá mdlo, když si na to vzpomenu.....furt jsem na tom líp než moje tričko. XD mno co, ještě žiju....zatím XD

young cute sasuke
Teď si vlastně říkám, že jedna věc mě v tomhle týdnu položila ještě víc. Můj bratr. přijela jsem domů a v tom můj pošetilý slabý sourozenec vyrazil ze svého pokoje jako menší dělová koule a s hvězdičkami v očích prohlásil:"Ádo! Přišel jsem na to jak dohrát oblivion!(jedna počítačová hra)"
A já na to:"Vážně?" a můj bratr:"Jasně, Přišel jsem na to úplně sám!" A já na to:"A jak teda?" Bratr:"No, stačí si přečíst návod!"


Tak si tak píšu článek, obvolávám kamarády, vzpomínám na své legendární hrdinské činy....a.....googlím yaoi(jak taky jinak XD)
Ne, yaoi sem nedám....ale že jste to vy zalovímm ve svých shonen-ai zásobách a něco málo sem šupnu, abych dala alespoň sebemenší smysl tomuto naprosto nesmyslnému článku.

Pokud nemáte rádi shonen-ai nečtěte dál.
Pokud stejně pojedete dál, zavřete oči.
Pokud pojedete dál a nezavřete oči, nejezděte až nakonec.
pokud pojedete dál, nezavřete oči a navíc dojedete až nakonec, vypláchněte si oči savem.
Pokud po tom ztratíte zrak, budu se alespoň moct bránit slovy:"Já vám to říkala!"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sasodei 11

sasodei 12

sasodei13


sasodei14

sasodei15

sasodei16


sasodei17A teď trochu odlehčenější.......aneb ne všichni myslí na yaoi(vážně jsem tohle napsala?!)XDXDXD
sasori is lovely grandson 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yubi Yubi | 5. října 2010 v 17:52 | Reagovat

ňufík :-D

2 Violette Violette | 24. října 2010 v 15:00 | Reagovat

nemáme doma Savo :-O ... co mám dělat????????
:D

3 yaraki-taicho yaraki-taicho | Web | 24. října 2010 v 15:02 | Reagovat

[2]: Sníst si ruku :D Ne, kecám...zkus aspoň citronovou šťávu! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama