................................
.................................
.
.............................
..........................................

Všichni co jsme tady, milujeme AKATSUKI!!!

5. srpna 2010 v 14:29 | Yaraki-taicho |  Naruto
Asi jste si všimli, že už tu enormě dlouho hustím něco o tejpkovi jménem Deidara. Bylo by mi blbý, mluvit jen o něm a zcela vynachat jeho schízácké, zakomplexované, psychoušské, pošahánské kamarády. Uhodli jste, tahle parta si říká Akatsuki(=Rozbřesk). Ne není to remake na 4. díl Stmívání, tihle hoši už tu byli dávno před tím než se ty dvě výše zmíněné upírské hrdličky stačili vůbec poprvé klovnout. Mám zase dneska línou(jako náladu:D) a tak tu nebudu sáhodlouze okecávat, jak Akatsuki vlastně nebaží po ovládnutí a pozměnění světa, ale ve skutečnosti je to sbírka nevinných pacifistů, kteří zachraňují deštné pralesy, kávovary a zrovnoprávňují velryby.
Bacha, text může obsahovat spoilery nejspoilerovatějšího ražení!.
A nyní.....Kuchejte se, ehm...chci říct kochejte se! Je to rozkaz.
akatsuki together

A opět všichni pohromadě
akatsuki obličeje
a protože jsem vážně zlatíčko, tady je máte i se jmény(až na to že ten chlápek úplně vlevo se jmenuje Pein, ne Pain a ten s tím obřím nanukem/žehlícím prknem je celým jménem Hoshigaki Kisame)
akatsuki names
A nyní vzhůru k samotným členům.
Přivítejte vrchního řízka, PEINA -tenhle sličný rusovlasý sympaťák je vůdcem celé bandy. Všichni ostatní(až na Hidana) si ho váží a oslovují ho "šéf". Ve skutečnosti jej ovládá muž jménem Nagato a Pein je jen přezdívka pro to tělo co vidíte(Yahiko) a pět dalších těl. Je to složitý, nebudu moc spoilerovat(což jsem už asi stejně udělala:D). No co, Pein sám o sobě říká, že dospěl díky bolesti, teď tu bolest ukáže světu, aby svět taky dospěl(jak logické!). Kvůli tomuto vznešenému cíli si také říká "Bůh Míru". Nosí prsten s nápisem nula/nic na pravém palci. Je opravdu mocný, vzhledem k tomu, že má kekkei genkai Rinnegan(a to už se mi vůbec nechce vysvětlovat). V Akatsuki je jeho parťačkou Konan.
a tady ho máte.....el seńor vrchní řízek
pein red
Dále tu máme Sympaťačku jménem KONAN - tahle sličná lady má zajímavou vlastnost, bojuje pomocí papíru, tzn. skládá origami do různých k bojivhodných pomůcek(ne, nevím, jestli byla v minulém životě výrobce mumií a ne, nepoužívá toaletní papír). Na pohled tichá nenápadná chladná Konan, je veskutečnosti ještě tišší nenápadnější a chladnější než se zdá. Vždyčky poslechne, co jí Pein řekně a nikdy se nijak zvlášť něprojevuje. Je to jedinná žena v Akatsuki. Zná se s Peinem už úplně od mala a stejně jako on je sirotek(ne její rodiče nevyráběli papír, byli to taky ninjové). Jo a na prostředníčku pravé ruky má prsten s nápisem Byakko(bílý tygr).
A tady jí máte...samotnou mezi bandou ultradrsnejch ninjů...šťastná to žena
okřídlená konan
A jako dalšího zde máme finančního poradce KAKUZU- tenhle tejpek, to je taky dílo. dalo by se o něm říct, že je vlastně strašně nadrženej, jenže ne na holky nebo na kluky, ale na peníže. Prostě Kakuzu by s radostí prodal svou matku(a věřte, že nejen matku:D), kdyby to něco hodilo, ale vzhledem k tomu, že je mu 91 let, jeho matka už asi moc prodejná nebude. Sice je věkově skoro na urnizaci, ale život si prodlužuje omocí srdcí jiných ninjů, která bez výčitek krade(možná proto, že svoje vlastní prodal:D). Vypadá klidně a netečně(pokud po něm zrovna nechcete spropitné), ale když se pořádně rozžuří, nic mu nebrání zabít vlastního parťáka. Proto jsou s Hidanem, ačkoli se pekelně hádají, tak dobrá dvojka-Hidana prostě zabít nelze, ač vám leze na nervy sebevíc. Kakuzu je "tvořen" takovými pochybnými černými vlákny, a nosí prsten s nápisem hoku(sever).
A tady ho máte, bankovníci, třeste se
kakuzu

A další je.....HIDÁNEK. Konečně pořádnej saďour:D. Ne, že by ti před ním byli nějak svatí, ale Hidánek je fakt dílo. Je to sadistickej sprostej arogantní fanatickej podlej magor. Je místy trochu jednodušší(tzn. občas mu některé věci nedochází nějakou závratnou rychlostí). Je praktikujícím členem náboženské sekty jejíž bohem Je Jashin(bůh bolesti, utrpení, smrti a s tím souvisejících srand, jo a jak říkáme my taky bůh yaoi:D). Hidanovou Kekkei genkai(dědičnou vlastností) je to, že je nesmrtelný a toho také využívá při svých jutsu. Bojuje vážně rozkošnou trojsečnou kosou a neustále se hádá s Kakuzem, kterého považuje za rouhače, a který ho kritizuje za pomalý způsob boje. Na prstenu má napsáno san(3). Mimochodem je to fakt kus.
No není kawaii?
cute hidan
Další obětí mého zvrhlého článku se stává mistr loutkař SASORI- tak a v této fázi začínám být už kvalitně mimo a moc se mi tu nechce vypisovat každou podrobnost o každém tejpkovi, včetně váhy, oblíbeného jídla a velikosti trenek...prostě zkrátím to. Sasori, znamená škorpión, jasné? Je tak krásnej, že když jsem ho v anime viděla poprvé, tu scénu jsem si pustila nejmíň šestkrát, jasné? Je tak krásnej, že ho nechávám cicmat se s Deidarou, jasné? Je úplně fuk, kde má prsten, klíče od auta, nebo mixér, jasný? Je to nejlepší loutkař, jaký kdy žil a taky nejhezčí člen akatsuki, jaký kdy žil, jasný? Tak a dost, jestli vám tohle nestačí, tak prostě leťtě na www.konoha.cz a dozvíte se rozhodně i ty trenky:D
A tady ho máte veřejný krasavec číslo 1
sasori
A je to tu, seznámím vás s člověkem, kvůli kterému to celé píšu...přivítejte DEIDARU- ať už o  něm mluvím jakkoli(Dedouš, Dudýn, Dudýnek, Deidei, Deidoušek koloušek, Deidýnek...a dalších 10 000). On je prostě dokonalej, úžasnej skvělej a jedinečnej. Podle mě by z něj byl skvělej kámoš, kdyby žil. Je neuvěřitelně krásnej a dokonalej. Má skvělý hlody a tak vůbec...neumím popsat, proč ho tak zbožňuju, ale prostě je to tak. Smiřte se s tím:D
On je tááááák kawaiiiiiii
deidaramalejstřednívelkej
Aka se raduje.....hádejte proč! ITACHI přichází:D chápu proč ho Aka zbožňuje. Za normálních okolností nejsem na pacifisty, ale Itachi je tak sladkej, že ho prostě nejde nemít rád(jo a zkopal Sasukeho:D). Itachi je tou svojí netečností, chladností a skrytou klaďáckostí tak úžasnej, že ho prostě nejde nezbožňovat. A tak ho zbožňuju, co to jde. Jo a je taky božsky hezkej:D
a tady ho máte, klaďákovzor Uchiha Itachi přichází
itachi celej
dalším úlovkem se stává KISAME - ne, není náhoda, že jsem použila právě slovo úlovek. On by se totiž náš drahý Hoshigaki Kisame se svou okouzlující rybí podobou mohl úlovkem nějakého toho mořského orla klidně stát. Ano, Kisame vypadá jako ryba. Ani nevím, co víc o něm ještě říct, má sice parádní kousací a chakru cucací meč samehadu(=Žraločí kůže) a snaží se vypadat jako ultramegacoolhustejborec, což ovšem nic nemění na tom, že je to jen trapák, co se snaží vypadat lepší, než ve skutečnosti je.
a hle, el loooooser přichází
Kisame
vážně jsem řekla, že Kisame je loooooser? Tak co je pak ZETSU? Tahle schízácká aloe vera má dost slušně rozdvojenou osobnost(ehm, ano, asi i kytky mohou mít rozdvojenou osobnost), což se projevuje jednak tím, že má každou půlku ksichtu(pardon, ale jinak to říct nelze) jinak barevnou černá/bílá, a také tak, že si povíd sám se sebou. Jinak docela obstojně funguje jako průzkumník Akatsuki, ale vážně není nějak extra záživnej. Jo a žere lidi.
a co víc, je trochu fujky...posuďte sami
zetsu
Vážně jsem řekla, že Zetsu je looooooser? tak co je pak TOBI?! Víte, že každá zločinecká organizace musí mít svého blba? Tak Akatsuki mají Tobíka. jenže tobi je někdy takovej blb, že by vydal za všechny vygumovaný hlavy všech zločineckejch organizací dohromady. On sice není tím kým se zdá(jak jinak), ale to radši nebudu prozrazovat. a víte, co je na Tobíkovi nejhorší? Po tom, co sejmou Sasoriho, přidělí Tobíka k chuděrkovi Deideiovi. A Tobi ho prudí a prudí a prudí(sem tam vybouchne, ale nedá pokoj). Tobík je blb. Kisame je ryba. A Zetsu je dvojkytička. Ty tři by si měli pořídit společnej byt.
tobi
Tak to bylo. Pokud z nějakého nezjistitelného důvodu dojdete až nakonec, nebijte mě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nila Nila | E-mail | 8. září 2010 v 18:46 | Reagovat

Máš to pěkně napsaný ! fakt super gegy xD ! Taky miluju Deidaru.. ae neboj nepřeberu ti ho ... Deidíku je dost pro všechny =P .. a dovolím si malou poznámečku... Tobi se jen chová jako blb ae v podstatě je normální chytrej chlápek .. xD ted nwm kdo to je ae myslím že nějakej Hokage listové...však počkáme si na díly =)

2 Nila Nila | 8. září 2010 v 18:48 | Reagovat

No.. máš to tam .. tak pardon xD nejak jsem si to nepřečetla celé =)

3 Violette Violette | 24. října 2010 v 14:50 | Reagovat

Tak jsem se zase pobavila u tvý ankety :D

4 Kayleigh McCamyo Kayleigh McCamyo | Web | 23. prosince 2010 v 21:03 | Reagovat

... ... ... ... .... *padá na zem*

... u Deidary to vzdala a shodila si noťas vedle sebe na zem, aby se furt nemusela z té země zvedat...*

...*během čtení se 2x málem počůrala smíchy, 4x umřela,  6x zadusila cukrovím,10x spadla ze židle, 17x poprskala monitor čajem, 126x se zapřísahl, že už žádný článek na tomhle blogu neotevře...*

Jdu přečíst další článek.

5 yaraki-taicho yaraki-taicho | Web | 23. prosince 2010 v 21:12 | Reagovat

[4]: To bych ti radila! Kdo by mi to jinak četl :-D

6 čoko Ňuf čoko Ňuf | 8. ledna 2011 v 11:59 | Reagovat

Prý že je Tobi hodný kluk :DD na to jak štve Deidaru ... :DDD jinak moc pěknej článek .... taky mám ráda Deidaru :)

7 yaraki-taicho yaraki-taicho | Web | 8. ledna 2011 v 19:20 | Reagovat

[6]: Díky moc...když to teď po sobě čtu, nemůžu uvěřit "stylu" jakým jsem psala ještě před půl rokem xD Jinak čím víc Deidaristek, tím líp :D

8 TOBI FAN TOBI FAN | 12. ledna 2011 v 11:41 | Reagovat

ale fakt Madara alias tobi je chytrej a skusenej tak proc se chova jako blbec a nemotora? podle me je to tim ze on prezil utok itachiho tak si zmenil identitu nasadil si na hlavu "dýni" ale je to jen moje teorie

9 denienn denienn | 21. června 2011 v 15:37 | Reagovat

neejlepší twl to mě dostalo ... deidara je hezkej itachi sexy a sasori je roztomilej co dodat .... :) :)

10 Ivka Ivka | 24. srpna 2011 v 22:12 | Reagovat

Máš malou chybku: Hidan není nesmrtelný díky kekkei genkai, ale díky obětím nám všem známemu Jashinovi. Dalo by se říct, že teď už je mrtvej, protože když nedává oběti proč by měl být nesmrtelný? Jo, zase ty moje úvahy... Jinak fakt sranda! Nemohla jsem z "sem tam vybouchne ale nedá pokoj" :-) :-) Jé to je zas dloouuhý.

11 daryathesatanist daryathesatanist | E-mail | Web | 10. září 2012 v 19:36 | Reagovat

Coolově napsanéé :D [:tired:]  [:tired:]  [:tired:] Já šíleně zbožňuju Hidanka(Sprostý slovník xDDD) toho prostě zbožňuju!!!! :3 Kawaiiii....pak DEiDEi(umění je výbuch!) ten je bombovej....Kakuzu(čink čink u banky :P)....ItaIta(Sexy and i know it xDDD)a jako poslednííí Sasori ( Umění je krása :DDD DObrýýý bloggg ;) na můj radši nejdi...není vůbec hotovej :DDD

12 Pein Pein | E-mail | 15. ledna 2013 v 16:22 | Reagovat

Chudák Tobi, Kisame a Zetsu.. jsou celkem dobří na to jak o nich píšeš :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama