................................
.................................
.
.............................
..........................................

Charakteristika postav - Mitarashi Yaraki

26. září 2010 v 12:02 | Yaraki-taicho |  Haigakure no sato

Registrační číslo: 021913

mitarashi yaraki by yaraki-taicho
mitarashi yaraki by yaraki-taicho
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Základní informace:

Celé jméno: Mitarashi Yaraki
Přezdívka: Sagi=Volavka
Klan: -----
Původ: Skrytá Listová vesnice(Konohagakure no sato)
Věk: 21 let, narozena 29.května
Výška: 165,1 cm
Váha: 45,3 kg
Krevní skupina: 0-
Rodina: příbuzní ve Skryté Listové, sestra Mitarashi Anko
Současné působiště: Skrytá Popelavá vesnice(Haigakure no sato)
Hodnost: Tokubetsu Jounin(special jounin), ANBU
Živel: Raiton, Suiton
Tým: Uchiha Aka-Itachi, Yoko
Zbraň: Dvě katany posílené raitonem

Kekkei genkai: Ōrora(polární záře)-schopnost sformovat raiton do jakékoli podoby. Síla takového jutsu pak závisí na množství chakry-největší síly nabívá například za bouřky, kdy lze raiton čerpat z okolí...

Další schopnosti: Ovládá mimo klasická raiton jutsu také tři tance Volavky-tanec Kosatce, Leknínu a Rákosu. Další výraznou schopností je možnost vyhnout se nepřátelskému útoku(za cenu ztráty většiny chakry) tak, že se rozplyne na roj obvykle motýlů tvořených raitonem. Zároveň ovládá schopnost Danpen-ka(tříštivý), jež funguje jako kvalitní útočné jutsu s možností popálit nepřítele. Yaraki navíc dokáže používat takzvaný spravedlivý dotek(Wazuka ni fureru), jež je vlastně jejím zákldaním obraným jutsu(zvláště proti katonu). Za zmínku stojí též kvalitní schopnosti v boji z blízka s katanou.

Bližší charakter:

Povaha: Je těžké jednoduše shrnout její charakter. Jistě si prožila své, což ji ovšem neomlouvá v hrubém chováni. Nesnáší lidi a zdaleka se vyhýbá kontaktu s nimi. Nelže jí věřit. Lže, podvádí, krade a zneužívá všeho pouze ke svému osobnímu prospěchu. Je do značné míry sebestředná a sobecká. Přesto si však myslím, že je schopna nesmírné věrnosti vůči těm, kteří jí projeví náklonost, nebo se jí jakkoli zastanou. Nesnáší lidi, kteří jsou sebejistí a neteční a stejně jako ona si jdou vlastní cestou(proto tolik nenávidí Aku) Snaží se působit co nejdrsněji, aby se jí lidé báli a ona tak nemusela čelit jejich otázkám, prosbám ani pomoci. Tvrdí, že všechno zvládne sama, avšak často je bezmála bezradná. Myslím, že navzdory všemu zmíněnému se cítí hrozně osamělá, ačkoli tento pocit v sobě potlačuje. Ráda si lidi dobírá a ubližuje jim, aby je ponížila a cítila se pak silnější. Jedinými, které respektuje jsou ti, které potřebuje. Je vypočítavá a podlá. Schopna využít jakýchkoli zbraní aby získala to, o co jí jde. Obecně nesnáší všechny ty, kteří jsou lepší než ona, kterých se ve skrytu duše nesmírně bojí. Má sklony se podceňovat. Je hodně urážlivá a zároveň sontání. Většinou dřív mluví než myslí, přesto je schopna plně soustředit na boj a plánovat útok několik kroků dopředu.

Vzhled: Yaraki ráda nosí tmavé barvy doplněné něčím výrazným...ať už je to šátek, nebo třeba sukně. Ačkoli nejsem si momentálně jist, co má na sobě. Zásadně odmítá klasickou jouninskou vestu, takže obvykle nosí klasické ANBU brnění. Myslím, že pokud chce vypadat dobře, obléká se do modré nebo červené barvy. Nejsem si jistý, jestli tato kombinace tak docela ladí s jejími ostře fialovými vlasy a fialovýma očima...každopádně...vlasy má dost dlouhé, avšak jejich délka zaniká v účesu, který nosívá-dva rozcuchané drdoly po stranách hlavy a dva volné prameny podél tváří. Má velmi zajímavý nos, spíše jako špičatý rovný zobák...někdy si proto myslím, že její přezdívky není až tak od věci.

Kuchiose no jutsu: Kůň- není jisté, jak k němu přišla, neboť její kůň Hiroshi patří k větvi klasických kuchiose klanu Daitsuki, k němuž Yaraki nepatří.

Osoba: Je velmi těžké napsat o Yaraki, koho z vesnice má ráda. Kvůli její povaze si příliš přátel neudělala. Zároveň si ale myslím, že je to z části určitě její zájem. Nevychází zejména se svým týmem a s dětmi o které se má starat-myslím si, že proto, že je zná nejlépe a tak se jaksi obává toho, že oni jí znají také tak do hloubky. Jediný, s kým se alespoň snáší je Maiko Sobaru a to patrně z toho důvodu, že se důvěrně znali ještě před příchodem do vesnice. Nepříjemné je, že nerespektuje obvykle ani mě, což nám znesnadňuje vzájemnou komunikaci. Pamatuji si, že Aka se již několikrát zmínila, že Yaraki nesnáší svou sestru Anko a dědice klanu Uchiha-Sasukeho. Z dostupných zdrojů předpokládám, že z toho důvodu, že se blízce znala s bývalým členem Akatsuki-Deidarou. Navíc je velmi spontání, výbušná a snadno se nechá ovládat emocemi. Zároveň je také umíněná a vzhledem k předchozímu zmíněnému krajně nespolehlivá. Poslední dobou se na ni čím dál více váže jedna studentka, z čehož je Yaraki lehce vyvedena z míry, avšak k mému překvapení se k této dívce nechová tak hrubě jako k ostatním.

Jídlo: Yaraki má velmi ráda jahody. Přesvědčil jsem se o tom na misi, kde mě doprovázela a odmítala pokračovat v cestě, dokud kompletně neočesala celou jednu stráň. Zároveň zbožňuje cokoli sladkého a také klasické maki sushi. Raději jí rýži, než nudle. Často pije saké a ledový zelený čaj. Předpokládám však, že ten čaj pije pouze tehdy, když ví, že nemůže kvůli misi nebo něčemu podobnému pít alkohol. Nesnáší bakudan a obecně pokrmy z listového těsta. Nechutná jí vařený špenát.

Místo: Už několikrát se zmínila, že nesnáší svůj byt. Přesto v něm tráví velkou část volného času. Ven chodí pouze v noci, takže si myslím, že nechce, aby ji někdo viděl. Obecně se dost vyhýbá lidem. Zároveň si myslím, že by navzdory všemu byla nejradši pořád venku. Když už někam jde, je tím místem zpravidla Zenová zehrada, ačkoli tvrdí, že, cituji "meditují jen kreténi".

Rostlina: Miluje vůni vanilky a levandule. Kdybych ji měl přirovnat k nějakému stromu, byla by to nejspíš borovice.

Barva: Nejvíce mi k Yaraki ladí temně rudá, černá, tmavě modrá a fialová barva.
Zvíře: Pochybuji, že by její přezdívka Volavka pocházela od jejího oblíbeného zvířete. Myslím, že ačkoli to nepřizná, má velice ráda svého koně Hiroshiho. Děsí se pijavic(což jsem zjistil na té stejné misi, kde jsem objevil její zálibu v jahodách)

Historie: Yaraki k nám přivedl Sobaru, jako svou známou. Yaraki samotná o své minulosti zásedně nemluví a předpokládám, že minimálně před tím, než k nám přišla, nebyla na tom zrovna dobře. Zároveň se šíří domněnky, že kdysi patřívala ke Skryté Zvučné vesnici, což ovšem nebylo potvrzeno.  Zásadně se nezmiňuje o žádných svých příbuzných a neskrývá svou zášť vůči Listové. Mnoho toho o ní nevím a obávám se, že se to v nejbližší době ani nezmění.

Obvyklá hláška: "Vždycky existuje něco, co ještě můžeme obětovat"

Poznámky:

  • Rozhodl jsem se přiřadit ji k Uchiha Aka-Itachi, neboť se domnívám, že je vhodnou osobou pro kontrolování nespolehlivé Yaraki.
  • Mise v Písečné splněna kvalitně a bez problémů
  • Nesnáší se se svým týmem, ale raději ji nebudu přeřazovat, neboť si myslím, že ačkoli Aku nesnáší, nikoho jiného nerespektuje
  • Rozhodl jsem se přiřadit k jejímu týmu šest geninů, z bývalých týmů.
  • Obávám se, že veškeré důležité informace jsem už napsal výše, takže zaznamenávat budu až budoucí vývoj.
Mitarashi yaraki by yaraki-taicho 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mad-yoko mad-yoko | Web | 26. září 2010 v 12:57 | Reagovat

Wooo, hustě...

2 Karasu Karasu | 3. října 2010 v 21:13 | Reagovat

Dobrý, ... jen jedna otázka: To je psaný z pohledu Haikage?

3 yaraki-taicho yaraki-taicho | Web | 3. října 2010 v 22:06 | Reagovat

Více-méně :-D Chtěli jsme to napsat zase ěnjak jinak, než je napsanej Deník...a prostě ich formou se to píše nejlíp+zároveň jsem to nechtěla napsat jako sucharskou povaha:.... :-x Nebij mě, prosím 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama